KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16283265
nr 1628 3265
Tomasz Holuj
(f. 1947), Polen
Cirkus. Signerad, blandteknik. Bladets mått: 78x39 cm, yttermått inklusive ram: 93x54 cm
Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:56:07
17/6 19:37:44
17/6 19:47:08